Koncerty podle umělců

Aktuální koncerty:


Leoš a Alžběta Čepičtí

houslový koncert

sobota 23. 10.:    Libina 14,00

                              Leština 16,00

                               Bludov 18,00

neděle 24.10.:      Troubelice 10,00

                               Dlouhá Loučka 14,00

                               Bohuňovice 16,00

                                Skrbeň 18,00

Program:
W. A. Mozart
Allegro maestoso op. 75 pro dvoje housle

Pablo Goralizius
Duo concertante pro dvoje housle ( Allegro moderato, Andante, Finale.Allegro )

J. S. Bach
Sonáta g moll pro sólové housle BWV 1001

P. Hindemith
5 kusů pro dvoje housle

B. Bartók
Duetta pro dvoje housle (výběr)

O. Kukal
Pozdní hodina pro sólové housle

B. Martinů
Etudes Faciles č. 6, 2, 7, 1



Štěpán a Matěj Rakovi

Sobota 6. 11.   Pňovice 14,00

                         Bohuňovice 16,00

                         Skrbeň 18,00 

neděle 7. 11.:   Velká Bystřice 14,00 

                        Dolany 16,00

                        Štěpánov 18,00  

pátek 26. 11.:  Medlov 17,00

                         Loštice 19,00 

sobota 27. 11.:  Ruda n. Moravou 14,00

                          Bludov 16,00

                          Svébohov 18,00

neděle 28. 11.:  Troubelice 10,00

                            Postřelmov 14,00


Adam Klánský a Ivan Klánský - violoncello, klavír

Sobota 4. 12.:   Štěpánov 14:00

                           Pňovice 16,00

                           Skrbeň 18,00

Neděle 5. 12.:   Dlouhá Loučka  14,00

                            Bohuňovice 16,00

                            Dolany 18,00    


Petrof Piano Trio

neděle 28. 11.:      Velká Bystřice 16.00

sobota 18. 12.:      Dlouhá Loučka 14.00

                              Leština 16.00

                              Bludov 18.00

neděle 19. 12.:      Troubelice 10,00

                               Skrbeň 14,00

                               Bohuňovice 16,00

                               Dolany 18,00


Tomáš Mach - housle

Adventní koncert

pátek 10. 12.:   Loštice 19,00

sobota 11. 12.:  Medlov 14,00

                          Pňovice 16,00

                          Libina 18,00

neděle 12. 12.:  Svébohov 15,00

                           Postřelmov 17,00