PňoviceMUCHA TRIO je unikátní složení tří mladých českých umělkyň. Společně vystupují již od roku 2014 a procestovaly velkou část Evropy a vystoupily na významných festivalech (Bruno Walter Musik Tage, Wolfsburg Prag-live, Pražské klarinetové dny, Podkrkonošské hudební léto...). Všechny tři hráčky působí také na sólové dráze a jejich syntéza přenáší mládí a inspiraci jejich publiku. Často premiérují díla soudobých skladatelů. Jméno souboru je zvoleno na počest malíři Alfonsu Muchovi a skladatelce Geraldine Mucha.

 Ludmila Pavlová (housle) je česká houslistka, která vystupuje jak sólově, tak v komorních složeních na české i mezinárodní půdě. Letos započala své doktorské studium na Akademii múzických umění v Praze a vyhrála Excellent grant competition se zaměřením na pedagogiku, psychologii a fyziologii. Kromě toho založila ve svých 18 letech festival Podkrkonošské hudební léto, který každoročně slaví radost z hudby, a o rok později vydala své debutové CD s klavíristou Stanislavem Gallinem. Ludmila se stala absolutní vítězkou Mezinárodní houslové soutěže k poctě mistra Váši Příhody "Nové evropské talenty" a laureátkou soutěže Bohuslava Martinů s cennou za nejlepší interpretaci díla Bohuslava Martinů a cenou Nadace Jaroslava a Zorky Zichových. V červnu 2019 také vyhrála zlatou medaili s vysokým vyznamenáním na 4th Manhattan International Music Competition. Ludmila hraje na historický nástroj, který dostala darem od vídeňského sponzora a nedávno s ním debutovala ve slavném Musikvereinu Ravelovou sonátou. 

 Anna Paulová (klarinet) je jednou z nejnadějnějších českých klarinetistek. Je držitelkou řady cen z národních a mezinárodních soutěží. Kromě řady dalších ocenění získala titul laureáta na Mezinárodní hudební soutěži Pražské jaro v květnu 2015 a 1. cenu na Soutěži Nadace Bohuslava Martinů 2016. V červnu 2014 vystoupila jako sólistka s Českou filharmonií pod vedením Jiřího Bělohlávka. Je vítězkou speciální ceny Golden Medal with High Distinction na soutěži Vienna International Music Competition a v září 2019 se probojovala až do semifinále jedné z nejprestižnějších hudebních soutěží - ARD Musikwettbewerb německé veřejnoprávní televizní a rozhlasové soutěže ARD v Mnichově. V současné době je doktorandkou na Akademii múzických umění v Praze.

Johanna Haniková (klavír) vyvíjí bohatou koncertní činnost jak v oblasti komorní hudby, tak i v oblasti sólové. Jako sólistka spolupracovala s řadou orchestrů a vystupovala na významných hudebních festivalech. Je dvojnásobnou laureátkou Mezinárodní smetanovské klavírní soutěže a držitelka Ceny Bedřicha Smetany. Své klavírní umění pravidelně zdokonaluje na kurzech vedených významnými osobnostmi světového interpretačního umění (Ivan Klánský, Eugen Indjić, Ivo Kahánek, Andrzej Jasiński, Marina Samson Primachenko, Behzod Abduraimov, Irvin Venyš, Phillip Cuper). Nezanedbatelná je taktéž její spolupráce se sólistou ND a Státní opery Praha Ivo Hrachovcem, se kterým v r. 2014 vydala CD se skladbami Leoše Janáčka. V současné době studuje hru na klavír v doktorském programu Hudební fakulty Akademie múzických umění v Praze ve třídě prof. Ivana Klánského.