Přehled plánovaných koncertů dle míst a interpretů:

26.09.2017

SEZÓNA 2018-2019

BLUDOV

Trio Nété 21.-23. 9.

Listina mladých - Urbanová 16.-18.11.

Wihanovo kvarteto 30.-31.3.

Miroslav Ambroš 12.-14. 4.

Smetanovo trio 3.-5.5.

Marek Jerie 17.-19.5.

celkem 6 koncertů

BOHUŃOVICE

Ivan Ženatý 3.-7. září

Pražské komorní duo 19.-21. 10.

Listina mladých - Urbanová 16.-18.11.

Petrof piano trio 1.-2.12.; 9.12.; 15.-16.12.

Musica dolce vita novoroční, valentinský

Kristýna Fialová leden

Kateřina Potocká leden - únor

Guarneri trio 8.-10.3.

Táňa Medvecká 27. a 28. 4.

Listina mladých

celkem 10 koncertů

DLOUHÁ LOUČKA

Klenoty židovské hudby 22.-23. 9.

Listina mladých - Kopicová 26.-28. 10.

Kateřina Potocká leden, únor

Wihanovo kvarteto 30. a 31. 3.

Miroslav Ambroš 12.-14. 4.

Smetanovo trio 3.-5. 5.

Marek Jerie 17.-19. 5.

Martin Hroch v jednání

celkem 8 koncertů

DOLANY

Ivan Ženatý 3.-7. září

Klenoty židovské hudby 22.-23.9.

Listina mladých - Kopicová 26.-28. 10.

Petrof piano trio 1.-2.12.; 9.12.; 15.-16.12.

Musica dolce vita novoroční, valentinský

Duo beautiful strings únor

Guarneri trio 8.-10. 3.

Táňa Medvecká 27. a 28. 4.

celkem 8 koncertů

HRABOVÁ

Klenoty židovské hudby 22.-23.9.

Listina mladých - Kopicová 26.-28. 10.

Trio bel canto 25. 11.

Petrof piano trio 1.-2.12.; 9.12.; 15.-16.12.

Duo beautiful strings únor

Miroslav Ambroš 12.-14. 4.

celkem 6 koncertů

LEŠTINA

Trio Nété 21.-23. 9.

Trio bel canto 14. 10.

Listina mladých - Urbanová 16.-18. 11.

Petrof piano trio 1.-2.12.; 9.12.; 15.-16.12.

Musica dolce vita novoroční, valentinský

Duo beautiful strings únor - duben

celkem 6 koncertů

LIBINA

Trio Nété 21.-23. 9.

Listina mladých - Kopicová 26.-28. 10.

Trio bel canto 25. 11.

Petrof piano trio 1.-2.12.; 9.12.; 15.-16.12.

Kateřin Potocká leden - únor

Miroslav Ambroš 12.-14. 4.

Marek Jerie 17.-19. 5.

celkem 7 koncertů

LOŠTICE

Ivan Ženatý 3.-7. 9.

Pražské komorní duo 19.-21. 10.

Musica dolce vita novoroční, valentinský

Kristýna Fialová leden

Duo beautiful strings únor

Guarneri trio 8.-10. 3.

Listina

celkem 7 koncertů

MEDLOV

Ivan Ženatý 3.-7. 9.

Pražské komorní duo 19.-21. 10.

Dominika Weiss Hošková 25. 11.

Kristýna Fialová leden

Musica dolce vita novoroční, valentinský

Guarneri trio 8.-10. 3.

Táňa Medvecká 27. a 28. 4.

Listina mladých

celkem 8 koncertů

MOHELNICE

Ivan Ženatý 3.-7. září

Trio Nété 21.-23. 9.

Pražské komorní duo 19.-21. 10.

Listin mladých - Urbanová 16.-18. 11.

Wihanovo kvarteto 30. a 31. 3.

Miroslav Ambroš 12.-14. 4.

Smetanovo trio 3.-5. 5.

Marek Jerie 17.-19. 5.

celkem 8 koncertů

PŃOVICE

Ivan Ženatý 3.-7. 9.

Trio Nété 21.-23. 9.

Listina mladých - Kopicová 26.-23. 10.

Dominika Weiss Hošková 25. 11.

Kristýna Fialová leden

Duo beautiful strings únor

Guarneri trio 8.-10. 3.

Smetanovo trio 3.-5. 5.

celkem 8 koncertů

POSTŘELMOV

Pražské komorní duo 19.-21. 10.

Kytarové kvarteto 10.-11.11.

Kristýna Fialová leden

Duo beautiful strings únor

Táňa Medvecká 27. a 28.4.

Smetanovo trio 3.-5. 5.

Listina mladých

celkem 7 koncertů

RUDA NAD MORAVOU

Klenoty židovské hudby 22.-23.9.

Trio bel canto 14. 10.

Kytarové kvarteto 10.-11.11.

Petrof piano trio 1.-2.12.; 9.12.; 15.-16.12.

Marek Jerie 17.-19. 5.

Listina mladých v jednání

celkem 6 koncertů

SKRBEŃ

Ivan Ženatý 3.-7. září

Listina mladých - Kopicová 26.-28. 10.

Dominika Weiss Hošková 25. 11.

Petrof piano trio 1.-2.12.; 9.12.; 15.-16.12.

Kateřina Potocká leden

Guarneri trio 8.-10. 3.

Wihanovo kvarteto 30. a 31. 3.

Miroslav Ambroš 12.-14, 4.

Táňa Medvecká 27. a 28. 4.

Smetanovo trio 3.-5. 5.

celkem 10 koncertů

SVÉBOHOV

Klenoty židovské hudby 22.-23.9.

Pražské komorní duo 19.-21. 10.

Kytarové kvarteto 10.-11.11.

Petrof piano trio 1.-2.12.; 9.12.; 15.-16.12.

Duo beautiful strings únor

Miroslav Ambroš 12.-14. 4.

Listina mladých v jednání

celkem 7 koncertů

ŠTĚPÁNOV

Ivan Ženatý 3.-7. září

Trio Nété 21.-23. 9.

Listina mladých - Urbanová 16.-18. 11.

Pražské komorní duo 19.-21. 10.

Petrof piano trio 1.-2.12.; 9.12.; 15.-16.12.

Musica dolce vita - novoroční koncert

Guarneri trio 8.-10. 3.

Wihanovo kvarteto 30.-31. 3.

Táňa Medvecká 27. a 28 4.

Smetanovo trio 3. - 5. 5.

Miroslav Hroch v jednání

celkem 11 koncertů

TROUBELICE

Ivan Ženatý 3.-7. 9.

Listina mladých - Kopicová 26.-28. 10.

Kytarové kvarteto 10.-11.11.

Dominika Weiss Hošková 25. 11.

Musica dolce vita novoroční, valentinský

Kristýna Fialová leden

Wihanovo kvarteto 30. a 31. březen

Táňa Medvecká 27. a 28. duben

Smetanovo trio 3.-5. 5.

Listina mladých v jednání

celkem 10 koncertů

VELKÁ BYSTŘICE

Klenoty židovské hudby 22.-23.9.

Listina mladých - Ubanová 16.-18. 11.

Petrof piano trio 1.-2.12.; 9.12.; 15.-16.12.

Kristýna Fialová leden

Kateřina Potocká únor

Duo beautiful strings únor - duben

Táňa Medvecká 27. a 28. duben

Marek Jerie 17.-19. 5.

celkem 8 koncertů

ZVOLE

Pražské komorní duo 19.-21. 10.

Kytarové kvarteto 10.-11.11.

Trio bel canto 25. 11.

Kateřina Potocká leden

Miroslav Ambroš 12.-14. 4.

Duo Schulmeister v jednání

Marek Jerie 17.-19. 5.

Listina mladých

celkem 8 koncertů